Bookmark Bookmark Bookmark Bookmark
L U B A J  s. r. o.
Priemyselné a bytové
Elektromontáže a Elektroinštalácie

LUBAJ s.r.o.
Repno 172
98053 Rimavská Baňa

Mobil SK:+421-908939171
Mobil CZ:+420-721189197
E-Mail:info@lubaj.sk
 
IČO:44 711 832
IČ DPH:SK2022798877


ImpresumSÚKROMNÝ
Europa    pre slovenských uzívatelov pro ceské návštevníky für deutschprachige Besucher for english speaking visitors   

Elektroinstalacne prace priemysel byt elektroinstalacie Elektromontaze. vyroba rozvadzacov, prípojky, bleskozvody, Zvaranie, Praha, Bratislava.

LUBAJ s.r.o., Elektroinstalacne prace priemysel byt elektroinstalacie Elektromontaze vyroba rozvadzacov prípojky bleskozvody Zvaranie Oprava vytahov na území. Sala, Zarnovica, Ziar nad Hronom, Zilina, Zilinsky, Banskobystricky, Banska Stiavnica, Banska Bystrica, Bardejov, Bratislava, Bratislavsky, Brno, Banovce nad Bebravou, Cadca, Ceske Budejovice, Dolny Kubín, Dunajska Streda, Hradec Kralove, Humenne, Jihlava, Jihocesky, Jihomoravsky, Karlovarsky, Karlovy Vary, Kezmarok, Kosice, Kosicky, Kraj, Kralovehradecky, Kysucke, Levice, Levoca, Liberecky, Liptovsky Mikulas, Lucenec, Martin, Michalovce, Moravskoslezsky, Nitra, Nitriansky, Nove Mesto nad Vahom, Nove Zamky, Olomoucky, Ostrava, Pardubice, Pardubicky, Piestany, Plzensky, Poprad, Povazska Bystrica, Praha, Presovsky, Rimavska Sobota, Roznava, Ruzomberok, Senec, Senica, Spisska Nova Ves, Stara Lubovna, Stredocesky, Trenciansky, Trencín, Trnava, Trnavsky, Turcianske Teplice, Zlínsky, Zvolen, Ustecky, Ustí nad Labem, Praha, Bratislava.

O nás - Elektro Lubaj

Prvá firma bola založená živnostníkom Ondrejom Lubajom v roku 1992. Po skúsenostiach nadobudnutých na Slovensku a v zahraničí (EU, Ruská federácia, Israel) sa k otcovi pridal aj syn Miroslav Lubaj. V roku 2009 bola firma transformovaná na spoločnosť Lubaj s.r.o.. Rimavská Baňa je sídlom firmy. Rimavská Baňa lezi v okrese Rimavská Sobota, Kraj Banská Bystrica, Slovenská Republika.

Našou hlavonu pracovnou náplňou sú elektroinštalácie, výroba rozvádzačov a bleskozvodov objektov triedy A a B. ďalej poskytujeme zváračské práce a montáž výťahov.

Máme bohaté skúsenosti v oblasti priemyselných elektorinštalácii, inštalácií bytových jednotiek, rodinných domov, meraní a regulácie - prevažne v chemickom priemysle.

Zakladáme si na dlhoročných rodinných tradíciach, ktoré sa dedili z generácie na generáciu. Kvalita a spokojnosť zákazníka sú u nás samozrejmosťou. Z toho dôvodu sa staráme o neustále zlepšovanie našich služieb. O spoľahlivosti a kvalite svedčí aj množstvo vykonaných elektromontáží a minimálne množstvo reklamácií, ktoré sú vybavované k spokojnosti zákazníka. K našej značke ďalej patri spolahlivosť a fexibilita. Miesta pösobnosti našěch spolupracovníkov: Bratislava, Praha, Brno a Lovosice. Naše služby poskytujeme na území Slovenskej republiky, Českej Republiky ako i v celej Európskej únii.

LUBAJ s.r.o. ::: Priemyselné a bytové elektorinštalácie a elektromontáže, Merania a regulácie, Výroba rozvádzačov
Bratislava : Praha : Brno : Kosice : Nitra : Zvolen : Rimavská Sobota : Banská Bystrica